ПРО НАС

Новітні інформаційні технології є невід’ємною частиною сучасного життя , а професії які з ними пов’язані є найбільш оплачувані на сучасному ринку праці. Зарплатня програміста, на сьогоднішній день, може становити в Україні  приблизно 1000-2000 доларів без необхідності роботи з 8 до 18. Вклад в знання є найвигіднішою інвестицією у Ваше Майбутнє!

Курси дозволять не тільки швидко засвоїти дисципліну, а й покращити наявні знання.

Окремі курси для всіх вікових категорій:

• Дітей та підлітків
  • Студентів
  • Досвідчених людей, які хочуть підвищити кваліфікацію

Курси для дітей збудовані таким чином , що дитина зможе не тільки  здобути знання , а прийняти участь у створенні власного проекту яким може бути:

• Сайт
  • Гра
  • Програма конкретної галузі
  • Штучний інтелект
  • Робот за власною або наявною конструкцією
  • Система захисту від кібератак
  • та багато інших

Наші студенти здобули не одну перемогу на міжнародних і національних олімпіадах таких як :

• ІІІ міжнародниий форум Innovation Market.
  • Науково-освітня виставка-конкурс у галузі енергетики та технічних наук OKSEF в Туреччині 2019.
  • Міжнародний фестиваль інженерних наук і технологій I-FEST
  • Міжнародний конкурс науково-технічної творчості школярів на «Intel ISEF»
  • Міжнародний конкурс наукових проектів «INSPO-2018»
  • Міжнародна конференція молодих учених «ІCYS-2019
  • ІІІ міжнародницй форум Innovation Market
  • VІІ Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018»

Інтерактивні лекції з використанням сучасних мультимедійних технологій , які дозволяють за невеликий проміжок часу засвоїти велику кількість матеріалу, що дозволяє :

• Оволодіти не тільки основами а і специфікою професії
  • Стати експертом у вибраній галузі
  • закріпити наявні знання та вдосконалити їх

ВИКЛАДАЧІ

Сергій Борисович Могильний, викладач IT School, кандидат технічних наук, доцент радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Автор понад 50 наукових робіт та 8 методичних розробок, 2 монографій. Має 2 авторських свідоцтва на винаходи. Наукові інтереси: робототехніка, мікрокомп’ютери, інтернет речей, інформаційна безпека, машинне навчання. Сертифікований викладач Академії MikroTik.

Ярмолюк Олексій Ярославович, викладач IT School, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Національного авіаційного університету. Наукові інтереси: інформаційне забезпечення маркетингової діяльності. Автор  більше 14 наукових праць.

Остапенко Олександр Володимирович, викладач IT School, програміст та інженер-конструктор з 3д моделювання . Приймав участь у розробках та осучаснені моделей техніки та інтер’єру. Займається створенням програм під операційну систему android.

Стенякін Іван Андрійович, викладач IT School, призер XVIII міжнародної конференції “Політ”. Учасник 3 міжнародного форуму Innovation Market. Програміст в галузі робототехніки та інформаційних систем.

Оболоник Гліб Євгенович, викладач IT-School, учасник міжнародного економічного форуму EFBM, фіналіст EY Audit Week, член команди ESN Kyiv