ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

• Людей, які хочуть оволодіти знаннями з основ інформаційної безпеки.
  • Людей, які хочуть навчитись створювати та володіти системами захисту.
  • Людей, які зацікавлені в здобутті професії спеціаліста з інформаційної безпеки.

Сергій Борисович Могильний, викладач IT School, кандидат технічних наук, доцент радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Автор понад 50 наукових робіт та 8 методичних розробок, 2 монографій. Має 2 авторських свідоцтва на винаходи.

• Розуміти різницю між різними типами кібератак
  • створювати прості системи захисту
  • Вміти працювати з різними системами безпеки

Після завершення курсу дитина зможе створювати власні програми та матиме власний проект