ІНТЕНСИВИ

Програмування – одна з найактуальніших сфер сучасності. Якщо хочете засвоїти цікаву та перспективну професію, завітайте на цей інтенсив. На заняттях ви не тільки ознайомитеся з особливостями кодування та побудови алгоритмів, але й будете самостійно писати програми. Ви зможете застосовувати цю мову для створення ігор, консольних утиліт, при веб-розробці. Інтенсив навчить розуміти принципи програмування та проектувати структуру програм.

Кількість годин: 8 годин

Якщо ви бажаєте створювати зручні, нестандартні та якісні сайти й веб-додатки, то цей курс для вас. На заняттях ви навчитеся будувати структуру веб-сторінок, налаштовувати маршрутизацію та комунікацію між сайтами, використовувати АРІ системи тощо. Після курсу ви самостійно зможете створити повноцінний сайт.

Вік: 13-17 років
Викладач: Єлістратов К., Могильний С.
Кількість годин: 6 годин

3D-моделювання застосовується у багатьох галузях науки та промисловості. Тож на курсі ми будемо вчитися працювати з програмою 3ds Мах – графічним редактором, системою для створення і редагування тривимірної графіки та анімації. Студенти навчаться працювати з модифікаторами, вивчатимуть та будуватимуть опорні точки об’єктів, а після курсу зможуть створювати моделі будівель та меблів.

Викладач: Стенякін І.
Кількість годин: 8 годин

Введення в робототехніку, тестування готових роботів-автомобілів та написання перших комп’ютерних програм.

Викладач: Стенякін І., Могильний С.
Кількість годин: 6 годин

Завантаження та запуск операційної системи (ОС) на мікрокомп’ютері Raspberry Pi (RPi). Підключення RPi та налаштування мережевого доступу до нього. Початкові налаштування через віддалений доступ. Найпростіші команди роботи в ОС Raspbian для встановлення та запуску додатків на RPi

Викладач: Стенякін І., Могильний С.
Кількість годин: 6 годин

Основи мови сценаріїв Python. Створення та запуск програми на мікрокомп’ютері Raspberry Pi. Керування виводами GPIO з використанням команд на Python.

Викладач: Єлістратов К., Могильний С.

Що будемо робити?
Вчитися створювати 2d ігри та працювати з ігровими бібліотеками.

Вік: 12-17 років
Кількість людей в групі: 8