РОБОТОТЕХНІКА НА ОСНОВІ RASPBERRY PI

• Людей, які хочуть оволодіти знаннями з робототехніки
  • Людей, які цікавляться роботами та кібернетикою.
  • Людей, які зацікавлені в створенні власних роботів або роботизованих приладів.

Стенякін Іван Андрійович, викладач IT School, призер XVIII міжнародної конференції “Політ”.  Учасник 3 міжнародного форуму Innovation Market.  Програміст в галузі робототехніки та інформаційні системи.

Сергій Борисович Могильний, викладач IT School, кандидат технічних наук, доцент радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Автор понад 50 наукових робіт та 8 методичних розробок, 2 монографій. Має 2 авторських свідоцтва на винаходи.

Робототехніка – один із найперспективніших ІТ-напрямків. Цей інтегрований курс дає відчути себе не просто дослідником, а інженером, програмістом і проектувальником водночас. На заняттях діти створюватимуть роботів-машинок, роботів-літаків і навіть роботів із ознаками штучного інтелекту.

• будувати системи збору, аналізу та передачі даних;
  • підключати та налаштовувати датчики;
  • програмувати додатки на Python для дистанційного керування роботом;
  • збирати робота з мікрокомп’ютером Raspberry Pi;
  • правильно проектувати та складати робота;
  • налаштовувати безпечні інформаційні потоки.

ЦІНА:   1900 гривень в місяць.

Після завершення курсу дитина зможе створити власного робота або спроектувати власну систему