ПРОГРАМУВАННЯ PYTHON + МАРКЕТИНГ
+ 3Д-МОДЕЛЮВАННЯ + КІБЕРБЕЗПЕКА + ФІНАНСИ
+ ВЕБ-ДИЗАЙН
ЯК ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ МАЙБУТНЬОГО ?
СПРОБУЙ СЕБЕ

• Учнів 8-11 класів, які прагнуть визначитись із професією

Оболоник Гліб Євгенович, викладач IT-School, учасник міжнародного економічного форуму EFBM, фіналіст EY Audit Week, член команди ESN Kyiv

Стенякін Іван Андрійович, викладач IT School, призер XVIII міжнародної конференції “Політ”. Учасник 3 міжнародного форуму Innovation Market. Програміст в галузі робототехніки та інформаційних систем.

Сергій Борисович Могильний, викладач IT School, кандидат технічних наук, доцент радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Автор понад 50 наукових робіт та 8 методичних розробок, 2 монографій. Має 2 авторських свідоцтва на винаходи. Наукові інтереси: робототехніка, мікрокомп’ютери, інтернет речей, інформаційна безпека, машинне навчання. Сертифікований викладач Академії MikroTik.

Навчальна програма складається з 6 тематичних блоків, які тривають по 1 місяцю.
За 6 місяців ви спробуєте себе у 6 різних професійних сферах.
Python (програміст) + маркетинг (маркетолог) + фінанси (фінансист,економіст) + кібербезпека (розробник систем захисту) +3d моделювання(3д дизайнер) + web-програмування (проектувальник web-проектів, сайтів та web сервісів).
Це допоможе вам визначитися із майбутньою професією та обрати Вищий навчальний заклад.

• Обрати Вищий навчальний заклад і зрозуміти, яка професія вам найбільше підходить і подобається.

ЦІНА:   1600 гривень в місяць.

Після завершення курсу Ви будете мати декілька власних проектів з різних напрямів інформаційних технологій