ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ МОВОЮ PYTHON

• Людей, які хочуть оволодіти знаннями з основ програмування.
  • Людей, які хочуть створювати та проектувати власні системи будь-якої складності.
  • Людей, які зацікавлені в здобутті професії програміста.

Сергій Борисович Могильний, викладач IT School, кандидат технічних наук, доцент радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Автор понад 50 наукових робіт та 8 методичних розробок, 2 монографій. Має 2 авторських свідоцтва на винаходи.

Мова Python проста, проте застосовується для створення великої різноманітності програм, додатків та утиліт. Її активно використовують такі компанії, як Apple, Google, IBM, NASA та DreamWorks. Тому програмісти, які володіють цією мовою мають чудові можливості для працевлаштування.

• розуміти принципи  функціонального програмування;
  • проектувати структуру програм;
  • створювати програми, ігри,  консольні утиліти цією мовою;
  • продовжити самостійне вивчення  мов програмування на основі отриманих знань;
  • розробляти веб-додатки за допомогою фреймворку Django;
  • шукати потрібний код для інтеграції функцій;
  • працювати з ІТ-документацією.

ЦІНА:   1600 гривень в місяць.

Після завершення курсу дитина зможе створювати власні програми та матиме власний проект