WEB-ДИЗАЙН
WEB-ПРОГРАМУВАННЯ

• Людей, які хочуть оволодіти знаннями зі створення веб-сайтів та сервісів.
  • Людей, які хочуть навчитись створювати власні веб-додатки та навчитись просувати їх.
  • Людей, які зацікавлені в створені власних сайтів чи інтернет-магазинів.

Створювати візуально привабливі, зручні та функціональні сайти – ось ключове вміння кваліфікованого веб-дизайнера. В ХХІ столітті кожна організація, компанія та фірма прагне мати власний сайт, тому ми навчаємо учнів створювати динамічні сайти без багів, з різними стилями оформлення та оригінальними веб-додатками.

• верстати веб-сайти;
  • налаштовувати веб-системи  на базі патерну MVC;
  • створювати програми на базі патерну MVVM;
  • налаштовувати комунікацію між сайтами;
  • аналізувати API систем;
  • маніпулювати елементами DOM;
  • передавати й обробляти дані на сервер всіма доступними методами.

ЦІНА:   2000 гривень в місяць.

Після завершення курсу дитина зможе створити власний сайт або веб систему