РОЗРОБКА ІГРОВИХ ДОДАТКІВ

• Людей, які хочуть самостійно створювати ігри та поетапні програми
  • Людей, які хочуть зрозуміти особливості роботи в ігровій індустрії.
  • Людей, які зацікавлені у отриманні навичок роботи в системах розробки ігрових додатків

Єлістратов Кирило Євгенович, викладач IT School, призер XVIII міжнародної конференції “Політ”. Web-розробник з досвідом роботи у проектах як національного, так і міжнародного рівнів, серед яких: сервіс “Парфюмер”, “Velum-ukraine”, “Top-solution” та інші а також досвідом з розробки невеликих ігрових додатків а також модернізації їх.

Ігрова розробка є великою частиною індустрії інформаційних технологій розуміння яке вбачає розуміння об’єктно-орієнтованого програмування  оптимізації базових основ з розробки поведінкової моделі а також вміння працювати з системами розробки ігрових додатків . Саме тому ця спеціальність є актуальною в сучасному світі.

• розуміти принципи об’єктно-орієнтованого програмування;
  • проектувати структуру програм;
  • розробляти ігрові додатки з використанням бібліотек розробки ігрових додатків;
  • розробляти ігрові додатки з використанням систем розробки ігрових додатків.

Після завершення курсу дитина зможе створити власний ігровий проєкт