ПОГЛИБЛЕНИЙ PYTHON

• Людей, які вже вивчали Python, але хочуть поглибити свої знання
  • Людей, які серйозно планують зв’язати свою кар’єру з ІТ сферою.
  • Людей, які зацікавлені в створені ІТ продуктів

Мова Python має дуже широкий спектр для застосування. Володіючи цією мовою можна написати сайти різних типів і складності , нейронну мережу а також обробляти великий обсяг даних. Тому програмісти, які володіють цією мовою мають чудові можливості для працевлаштування і розробки власних проєктів.

• розуміти принципи об’єктно-орієнтованого програмування;
  • проектувати структуру програм;
  • розробляти веб-додатки.
  • розробляти додатки обробки великих даних.
  • Працювати зі стороннім api.
  • працювати з ІТ-документацією.

Після завершення курсу дитина зможе створювати власні програми та матиме власний проект